החלפת מנעול כספת

כפי שכולנו יודעים, מנעול כספת נחשב לאחד המנעולים החזקים ביותר שיש כיום בשוק, ולא מעט אנשים בוחרים להתקין אותו בנוסף למנעול הרגיל שמותקן בדלת. מנעול כספת הוא מנעול עם 3 בריחים עבים אשר מונעים כל אפשרות לפרוץ אותו ובכך לפרוץ את הדלת. במקור, כפי שניתן להבין מהשם, מדובר במנעול שמשמש כספות שונות ורק עם הזמן החלו לייצר מנעולים כאלה לצורך התקנה בדלתות.

השימוש במנעול כספת הוא מאוד פופולארי הן בקרב מבנים פרטיים, מבנים מסחריים ועוד. בדרך כלל נהוג להתקין אותו מתוך כוונה להרתיע פורצים מנוסים, אשר מבינים שקיים קושי עצום לפרוץ אותו, וכן לגרום לפורצים לא מנוסים לוותר בכלל על הניסיון בפריצתו. מי שמנסה בכל זאת, יגלה מהר מאוד שהוא מבזבז זמן יקר ועלול להיתפס.

כל מנעולן מקצועי מתמחה לא רק בהתקנה אלא גם בהחלפת מנעול כספת. החלפה זו נדרשת כשמתבצע ניסיון פריצה כושל של המנעול או כשהמנעול עצמו נשחק והבריחים שלו כבר לא מספקים את הביטחון הנדרש. יש לומר, החלפת מנעול כספת יכולה גם להתבצע על מנת להתקין מנעול כספת חזק ומשוכלל יותר, זה קורה בדרך כלל, כשמנעול חדש נכנס לשוק והוא מאפשר לנו ליהנות מביטחון רב יותר מאשר המנעול הקודם.

החלפת מנעול כספת היא עבודה למנעולנים מקצועניים כמובן ולא לכל אחד, גם לא לכל מי שחושב שיש לו ידיים מספיק טובות בשביל זה. החלפת המנעול מתבצעת תחילה בכך שמפרקים את המנעול הישן, מסירים אותו ולאחר מכן מתקינים את המנעול החדש. כמובן שההחלפה מתבצעת בהתאם לגודל המנעול והדלת. במידה ויש צורך אז צריך להיכנס עמוק יותר אל תוך פנים הדלת בשביל להתקין את המנעול.

הסיבות שרק מנעולן מקצועי יכול לבצע את העבודה הן, ראשית, יש צורך להשתמש בכלי עבודה של מנעולנים מקצועיים, שנית, מי שמבצע את החלפת המנעול חייב להכיר את מרכיבי הדלת וכיצד היא בנויה, רק מנעולן מקצועי יודע זאת ויכול לבצע את ההחלפה בצורה נכונה, שלוש, יש לקחת בחשבון שלעיתים נדרש שינוי מסוים במבנה הדלת ולשם כך נדרש ידע של איש מקצוע מנוסה.

אם גם אתם זקוקים להחלפת מנעול כספת, זה הזמן לפנות אלי, משה המנעולן. אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים לדעת, הן על מנעולי כספת והן על החלפתם במקרה הצורך. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
התקנת מנעול עליון
 
טלפון: 055-7041502 | דוא"ל: manulan1976@walla.com | העסק הינו שומר שבת!
  החלפת צילינדר רב-בריח     התקנת מנעול כספות     התקנת מנעול כספת     פורץ דלתות     פורץ מנעולים בתל אביב     פריצת כספות     פריצת רכבים     מנעולנים ברמת גן     פורץ מנעולים בפתח תקווה     פורץ דלתות בראשון לציון     פורץ קרית אונו     פורץ דלתות בתל אביב     התקנת מנעול כספת     החלפת מנעול כספת     התקנת מנעול עליון     מנעולן באור יהודה     מנעולן באזור     מנעולן באלעד     החלפת צילינדר באור יהודה     החלפת צילינדר באזור     החלפת צילינדר באלעד     החלפת צילינדר בגבעתיים     החלפת צילינדר בכפר סבא     החלפת צילינדר ברעננה     מנעולן בגבעתיים     מנעולן בהרצליה     מנעולן ברעננה