התקנת מנעול כספת

אין זה סוד שבשנים אחרונות לא מעט בתים, בעיקר בתים של אנשים חלשים או בתים פרטיים, הופכים להיות יעד מבוקש לפריצות. אין זה סוד שרמת הביטחון שלנו ירדה במהלך השנים מסיבות שונות ולכן אנחנו מחפשים דרכים שונים כיצד להשקיע במיגון הבית, מתוך כוונה להעניק לנו ולבני ביתנו את הביטחון המרבי. זו הסיבה שרבים מאיתנו מתקינים, בנוסף למנעולים הרגילים בדלת, גם מנעול כספת.

התקנת מנעול כספת הוא מנעול שמותקן בחלקו העליון של הדלת ומדובר באמצעי שקשה מאוד לפרוץ, כך שאם הפורץ נתקל במנעול כזה, הוא שיוותר על יעד הפריצה שלו או שהוא ינסה להתעסק עם פריצת המנעול במשך זמן רב, ובינתיים הוא עלול להתגלות.

על מנת להבין עד כמה קשה לפרוץ מנעול כספת נסביר שמדובר במנעול חזק שנוצר במקור לכספות, כאשר עם הזמן התאימו את המנעול לדלתות פרטיות כאלה אשר אנחנו יכולים למצוא במבנים פרטיים ומסחריים. את המנעול נהוג להתקין בחלקו העליון של הדלת, והוא מותקן בנוסף למנעול הרגיל של הדלת, כלומר למנעול שאיתו מגיעה הדלת.

מנעול כספת מגיע עם 3 בריחים מאוד עבים וחזקים, הוא נכנס היטב לבריח של הדלת ולכן קשה מאוד לפרוץ אותו. אומנם התקנת מנעול כספת עולה מאות שקלים אך מצד שני יש לקחת בחשבון שאם הפורץ יצליח לפרוץ את הדלת, הנזק הכספי שלנו יהיה גבוה הרבה יותר, שלא נדבר על הנזק הרגשי שאנחנו נחוש.

מדוע מומלץ לנו לבצע התקנת מנעול כספת
כאמור מנעול זה מעניק לנו ביטחון רב יותר מול פורצים פוטנציאליים, אך לא רק מולם. גם מול אנשים שמבקשים לאיים ולפגוע בנו. היכולת שלהם לשבור את המנעול הזה היא אפסית ואם הם יכולים לעשות זאת, זה ייקח להם זמן רב.
חשוב לומר שמנעול כספת גם מרתיע פורצים, אפילו כאלה שמנוסים בכך. אנחנו יכולים לראות הרבה פעמים מקרים של ניסיון פריצה אשר מופסקים באמצע בגלל שהפורץ מבין שעליו לפרוץ מנעול כספת, והוא מעדיף לוותר על כך. לעומת זאת, יש פורצים חסרי ניסיון אשר ינסו לפרוץ ויסתבכו בכך.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אליי, משה המנעולן, ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות להתקנת מנעול כספת. כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא, טיפים והמלצות, תוכלו לקבל אצלי. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון או דרך האתר. אצלי תוכלו ליהנות מהתקנת מנעול כספת בתנאים איכותיים ותוך זמן קצר מאוד.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
החלפת מנעול כספת
 
טלפון: 055-7041502 | דוא"ל: manulan1976@walla.com | העסק הינו שומר שבת!
  החלפת צילינדר רב-בריח     התקנת מנעול כספות     התקנת מנעול כספת     פורץ דלתות     פורץ מנעולים בתל אביב     פריצת כספות     פריצת רכבים     מנעולנים ברמת גן     פורץ מנעולים בפתח תקווה     פורץ דלתות בראשון לציון     פורץ קרית אונו     פורץ דלתות בתל אביב     התקנת מנעול כספת     החלפת מנעול כספת     התקנת מנעול עליון     מנעולן באור יהודה     מנעולן באזור     מנעולן באלעד     החלפת צילינדר באור יהודה     החלפת צילינדר באזור     החלפת צילינדר באלעד     החלפת צילינדר בגבעתיים     החלפת צילינדר בכפר סבא     החלפת צילינדר ברעננה     מנעולן בגבעתיים     מנעולן בהרצליה     מנעולן ברעננה