התקנת מנעול עליון

מרבית הדלתות אשר נמכרות בישראל, נמכרות עם שני סוגי מנעולים, מנעול תחתון ומנעול עליון, שני המנעולים מאפשרים נעילה הרמטית של הדלת, כך שאין שום אפשרות לפרוץ את הדלת מבחוץ ובמקרה והדלת ננעלת מבפנים, הרי שאי אפשר לפתוח אותה אלא באמצעות מפתח ייעודי. 

עם זאת אנחנו יכולים  לראות שלא מעט אנשים מבצעים התקנת מנעול עליון בדלתות שלהם, זאת מהסיבה שבדלתות ישנות, לא תמיד ישנם מנעולים כאלה. מנעול זה מקשה מאוד על הפורצים לנסות ולפרוץ את הדלת ומאפשר לנו להרגיש בטוחים כשאנחנו נועלים את הדלת, עם זה מתוך הבית ועם זה מחוץ לבית.

מנעול עליון הוא בדרך כלל מנעול כספת, מנעול אשר בעבר שימש בעיקר לנעילת כספות יקרות ערך, עם הזמן החלו לייצר מנעולים עליונים לצורך התקנה בדלתות כניסה במבנים פרטיים, מבנים עסקיים ומוסדיים. מדובר במנעול עם שלושה בריחים שנכנסים לעומק של 14 מ"מ לתוך משקוף הדלת. בדרך כלל מדובר במנעול שמגיע עם מספר מפתחות דומים אשר ניתנים לבעל המקום על מנת שיוכל לפתוח את המנעול.

היתרון של התקנת מנעול עליון, מלבד העובדה שמדובר באביזר אשר שומר על ביטחוננו, שמדובר במנעול אשר עמיד בתנאי מזג אוויר, לא מחליד ולא נהרס במהלך הזמן. לכן הוא מחזיק מעמד זמן רב. מה שמלמד אותנו שחוסנו לא רק מקשה על הפורצים לפרוץ אותו אלא גם מאפשר לנו להשתמש בו זמן רב, בלי שנצטרך להחליף אותו. זה כמובן עוזר לנו הן בתור בעלי המבנה, באופן פרטי או עסקי.

חשוב להבהיר התקנת מנעולן עליון, חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע מוביל, קרי מנעולן מקצועי שמכיר את הנושא ויודע כיצד להתמודד איתו. התקנת מנעול שכזה דורש להכיר את המנעול ומרכיביו מחד ומאידך להכיר את הדלת בה אמור להיות מותקן המנעול. לכן מי שיכול לבצע את ההתקנה הוא אך ורק מנעולן שיש לו ניסיון בתחום, כלים מתאימים, ויודע כיצד לעבוד עם מנעול עליון ודלתות בריח בהן ניתן ורצוי להתקין את המנעול על מנת שיעשה את עבודתו כנדרש.

לסיום, אני מזמין אתכם ליצור עמי קשר בהקדם. שמי משה ואני מנעולן מקצועי אשר מתמחה בהתקנת מנעול עליון לדלתות במבנים פרטיים, עסקיים, ומוסדיים. אתם מוזמנים לקבל ממני הצעות מחיר אטרקטיביות תוך זמן קצר מאוד. אני מזמין אתכם לפנות אלי בטלפון או במייל, ואני אעמוד לרשותכם תוך זמן קצר. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
מנעולן באור יהודה
 
טלפון: 055-7041502 | דוא"ל: manulan1976@walla.com | העסק הינו שומר שבת!
  החלפת צילינדר רב-בריח     התקנת מנעול כספות     התקנת מנעול כספת     פורץ דלתות     פורץ מנעולים בתל אביב     פריצת כספות     פריצת רכבים     מנעולנים ברמת גן     פורץ מנעולים בפתח תקווה     פורץ דלתות בראשון לציון     פורץ קרית אונו     פורץ דלתות בתל אביב     התקנת מנעול כספת     החלפת מנעול כספת     התקנת מנעול עליון     מנעולן באור יהודה     מנעולן באזור     מנעולן באלעד     החלפת צילינדר באור יהודה     החלפת צילינדר באזור     החלפת צילינדר באלעד     החלפת צילינדר בגבעתיים     החלפת צילינדר בכפר סבא     החלפת צילינדר ברעננה     מנעולן בגבעתיים     מנעולן בהרצליה     מנעולן ברעננה